Inschrijven

Verzin een leuke team naam en schrijf je snel in.
De inschrijving sluit op 29 december 2018 23:59 uur!

Meldt zoveel mogelijk teamleden aan op ons telegram kanaal : http://t.me/dgkwis
Als we op de kwis avond iets te melden hebben dan doen we dat daar.

Let op, de inschrijving is NIET direct zichtbaar op de website.
Als je na het inschrijven “Het opslaan is gelukt” te zien krijgt is het goed.

Bij twijfel kun je altijd een email sturen naar info@degeffensekwis.nl

En dit zijn de Teams die al zijn ingeschreven

  1. Van alles wat in de vlijmdstraat (Inge Wagemans)
  2. Dik vûr mekaar (Carin vd Ven)
  3. De kop van de kat is jarig (Imke Dekkers)
  4. De Brede Molen Dijk (Rene van Erp)
  5. Bora Bora (Ties Raijmakers)
  6. Levensgenieters (Gilbert van de Meulenreek)
  7. Rontelum de Rompot (Saskia van Erp)
  8. C.V. Goed Zat (Ronny Langens)
  9. Cv Krég nou wâ (Maartje Rombout)
  10. De Tobkezen (Karin Timmermans)
  11. f.c de Kampioenen (Anita van Lith)
  12. Aliqius in Omnibus, Nullus in Singulus (Tijn van Oorschot)
  13. Family and Friends op (Elzen)dreef! (Daphne Janssen)
  14. Banga’s (Lars van Erp)
  15. W.W.A.B. (Dennis van Dinther)
  16. Zand en un bietje klei (Loes van Wanrooij)
  17. Bazinga (Carol van der Heijden)
  18. D’n ouwe luw (Jolanda van wanrooij)
  19. Kwis’t (Arjen van Vugt)
  20. 40 en 50+ (Jacintha Goed)
  21. de Dirken (Jolanda van der Steen)
  22. Het Kippenhok (Anja van Druenen)
  23. Strak Zat (Kim Hoedemakers)
  24. Kwodaktwis (Petra van Dijk)
  25. Nog inne en we goan (Ingrid van Gogh)
  26. Bram en Consorten (Mike van den Hurk)
  27. Van je vrienden moet je het hebben (M. van Nistelrooij)
  28. de Gover (Jos van Erp)
  29. Team Zeldenrust (Moniek v herpen)
  30. Ut gu Vals (Frank van Griensven)
  31. kwis da wel! (Ans de Poot)
  32. ’t Verzetje (Wim Strik)
  33. Da Wizzik (Mieke Haas)
  34. Lekker met de meiden (Romy vd Cruijsen)
  35. De Brandlopers (Adri vd Linden)
  36. Over ’t Spoor (Huub van Nistelrooij)
  37. Speltip 18; niet alles is bluf (Christel Willemse)
  38. Be mekaar gerapt zooitje (Nicole van Bergen)
  39. Van alles wat (Cynthia Smit)
  40. Fam. Verhagen (Christjan Verhagen)
  41. Vruuger wissen we t wel (Monique van Dijk)
  42. Nakommertjes (Bert Hoefnagel)
  43. Mixed (Frans van den Heuvel)
  44. De buurtjes (Hansi sluiter)
  45. ’t Kumt wel goet (Jan van de Camp)
  46. Ans & Grietjes (Merle Meeuws)
  47. T.O.K. 18 (Méry Gloudemans-Vd Goor)
  48. Kwistut (Heidi van Erp)
  49. Winnen is belangrijker dan meedoen (Angela van Rooij)
  50. De Beterkweters (Bibian Verstegen)
  51. We zijn goed Bij-veld (AnToon Bijveld)
  52. schuurmannen en vrouwen (tiny schuurmans)
  53. van Bergen and friends (John van Bergen)
  54. Effe noar Geffe (Chrisjan van Dinther)
  55. Family and friends (Anja de Haas)
  56. De bunny’s (Maurits Schuurmans)
  57. Witte wij veul (Rolf Hermse)
  58. T kan beter (John van den Heuvel)
  59. champignonlassers (Marijke van der Doelen)
  60. ploeg van licht & donker (Mari Strik)
  61. …..